Hakkımızda

AĞTAŞ Yapı Mühendislik 2017 yılı sonlarında tamamı mühendislerden oluşan kadrosuyla ticari hayatına başlamıştır.

Kuruluşundan günümüze kadar yurt içi ve yurt dışında birçok proje üzerinde çalışan firmamız, tecrübeli teknik ekibi sayesinde sektörde her geçen gün üst basamaklara tırmanmaktadır.

İnşaat, mekanik, elektrik ve peyzaj alanlarında faaliyet gösteren AĞBAL Yapı Mühendislik, Türkiye’nin güçlü mühendislik ve danışmanlık firmalarından biri olma yolunda emin adımlarla ilerlemektedir.

AĞTAŞ Yapı Mühendislik olarak, sosyal tesis, konut, AVM, otel, eğitim ve hizmet binaları, kamu binaları, sağlık tesisleri, sanayi tesisleri vb. yapıların; tüm mühendislik hizmetlerini, tasarımdan son uygulamaya kadar yapma kabiliyetine ve teknik donanıma sahibiz.

Bahse konu yapıların proje, keşif, metraj ve ihale süreci hazırlıkları gibi konularda çalışmalar yapmaktayız.

Bu başarının arkasında profesyonel kadromuz, yurt içi ve yurtdışı tecrübemiz ve güvene dayalı iş ilişkilerimiz yer almaktadır. İşbirliği içerisinde olduğumuz müşterilerimiz, kurum ve kuruluşlarla kurduğumuz karşılıklı güven ilişkisi en önemli teminatımızdır.

Misyonumuz

Müşterilerimizin iş ve yaşam alanlarında, kaliteden taviz vermeden doğru projeyi, doğru malzeme ve doğru zamanlama ile bir araya getirerek, en doğru sonucu almak ve ülkemize yapı sektöründe pozitif katkı sağlamak ana amacımızdır.

Vizyonumuz

İnşaat sektöründe farklılık yaratarak katma değeri yüksek, verimli projeler gerçekleştirmek ve sektörde öncü konuma gelmek arzusundayız.

Politikalarımız